1. NOMINĀCIJA EU MIES AWARD 2019

  Mūsu darbs Ģertrūdes ielā 121 ticis nominēts European Union Prize for Contemporary Architecture – Mies van der Rohe Award 2019.

  Fundació Mies van der Rohe ar iekļaušanu nominantu vidū atzīst mūsu darbu par nozīmīgu sociālās un apbūvētās vides uzlabošanā.

 2. SAŅEMTA LATVIJAS ARHITEKTŪRAS GADA BALVA 2018

  Par savu darbu Ģertrūdes ielā 121 esam saņēmuši otro augstāko apbalvojumu LAGB - sudraba ananasu!

 3. LATVIJAS ARHITEKTŪRAS GADA BALVA 2018

  Latvijas Arhitektūras gada balva ir Latvijas arhitektūras gada lielākais notikums, atzīts par valstiski nozīmīgu pasākumu, un pati balva ir augstākais apbalvojums Latvijas arhitektūrā.

  https://www.latarh.lv/latvijas-arhitekturas-lielo-gada-balvu-2018-sanem-liepajas-valsts-1-gimnazija/

 4. LATVIJAS ARHITEKTŪRAS GADA BALVA 2018

  Balvas 9 nominantu / finālistu skaitā mūsu projekts Ģertrūdes ielā 121.

  Latvijas Arhitektūras gada balvas svinīgā pasniegšanas ceremonija 18. maijā fon Stricka villas dārzā.

  Zīmīgs un pievilcīgs projekts, ir atjaunotie īres nami Ģertrūdes ielas galā, kas ienes jaunu dzīves telpas kvalitāti centra noplukušajā perifērijā. Ļoti liela daļa no šī Rīgas 19./20. gadsimta mijas industriālās pilsētas ievērojamā apjoma mantojuma — īres namiem centra nomalēs savā gadsimtu ilgajā mūzā nav piedzīvojuši pienācīgu remontu. Iespējams, šo namu atjaunošanu, saglabājot tieši īres nama apsaimniekošanas modeli, — to var saukt par vienu no neseno laiku tendencēm, un jācer, ka šādi piemēri veicinās turpmākus Rīgas pilsētvides atveseļošanas procesus. Redzamākais projekta mūsdienu pienesums un zīme ir virsbūves virs pagalma mājām, kas ar laikmetīgās arhitektūras palīdzību dod skaidru un optimistisku signālu par pārmaiņu iespējamību.

  Artis Zvirgzdiņš

  http://a4d.lv/lv/raksti/gada-balvai-izvirzitie-2018-a4d-komentars/

   

 5. LATVIJAS BŪVNIECĪBAS GADA BALVA 2017

  ATZINĪBA par Latvijas paviljonu EXPO 2017 nominācijā KOKA BŪVE

 6. RAKSTS UN INTERVIJA "Latvijas Architektūra"

  Žurnāla "Latvijas Architektūra" burtnīcā Nr. 133 lasiet plašāk Dr. Arch. Jāņa Lejnieka rakstu par mūsu projektu Ģertrūdes ielā 121 un interviju ar arhitekti Agnesi Lāci.

 7. 2017. GADA BALVA RĪGAS ARHITEKTŪRĀ

  Iegūta SABIEDRĪBAS ATZINĪBAS balva

  par Trīs dzīvojamo māju pārbūvi Ģertrūdes ielā 121

  Rīgas pilsētas arhitekta birojs no vairāk kā 725 pagājušajā gadā ekspluatācijā nodotajiem objektiem tika atlasījis 29 būves - Rīgas arhitektūras skates dalībnieces - 11 no tām eksperti izvirzīja finālam, viena no tām mūsu veikums - Ģertrūdes iela 121. 

 8. EXPO 2017 Latvijai bronza

  Pirmo reizi Latvijas dalības EXPO vēsturē - mūsu paviljons ir izpelnījies atzinību un trešo vietu no starptautiskās organizācijas BIE ("Bureau International des Expositions") kategorijā "Paviljona dizains" līdz 400 kvadrātmetru platībā.

 9. Astana EXPO 2017 Latvijas paviljona VR

  Izmantojiet iespēju virtuāli paviesoties Latvijas paviljonā

   

  Astana 360 experience (desktop or mobile):

  bit.ly/Astanaexpo

© 2018 12 līnijas

Built with Berta.me